O nás

INSTALATÉRSTVÍ VACULÍK

VODA • TOPENÍ • PLYN

PAVEL VACULÍK
Instalatérství, topenářství a plynoinstalace Brno

Rozhodli jste se provést rekonstrukci svého domu či bytu a potřebujete vytvořit rozvody vody? Svěřte tuto práci zkušenému instalatérovi. Rád pro vás zajistím veškeré odborné zákroky v oblasti instalatérství, topenářství a plynoinstalace.

Potřebujete vyměnit radiátory, trubky, kotel nebo oběhové čerpadlo? Žádný problém. Provádím také instalace nových baterií, WC nebo zařizovacích předmětů, jako jsou pračky a myčky. Věnuji se montážím a opravám solárních systémů či podlahového vytápění.

Při poskytování svých služeb se vždy snažím maximálně vycházet vstříc přáním a potřebám svých zákazníků.

Instalatér • Topenář • Plynoinstalatér

 

Opravy a řešení havarijních situací

Čelíte havárii topení nebo vody? Není potřeba klepat se zimou, rušit příchod domluvené návštěvy ani běhat s kyblíky vody od sousedů. Jako kvalifikovaný řemeslník s bohatými zkušenostmi v oboru instalatérství a topenářství vám pomohu nepříjemnou situaci vyřešit. Najdu a odstraním problém v otopné či vodovodní soustavě.

Provádím opravy a servis kotlů Baxi. Opravuji kotelny a rozvodné systémy ve školách, školkách, budovách úřadů a dalších institucí. Přijedu k vám a zajistím, aby vše v oblasti vody, tepla a plynu fungovalo tak, jak má

Instalatérství • Topenářství • Plynoinstalace

Naše realizace

Pohotovostní služba 24/7

V případě havárie topení nebo vody nás neváhejte kontaktovat

PAVEL VACULÍK
INSTALATÉRSTVÍ BRNO
IČ: 64316319
DIČ: CZ6602031711
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku

Informace

Otevírací doba